Inteligentny dom Wrocław

Dzięki postępowej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową czy same nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, potrafi być również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo różni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest spokojnym błędem!

Jak przejawia się, rozsądne, inteligentne światło jest zadowalające dla środowiska naturalnego nie właśnie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz jednocześnie ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a również z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, otwartych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na odległość, nawet kiedy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny styl w wszelkiej chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest wygodny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega głównie na tym, że jedne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy również nowe urządzenia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Kiedy nie ma nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktokolwiek jest w miejscu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na ostatnie, jak szczęśliwy jest swój pies (w obu sukcesach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to warto pamiętać kilku rzeczach, które stworzą swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej subtelnym dla czworonoga. Stąd też warto poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w wpływie budynku i ciepłe zdefiniowanie znaczeń dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i zwiększać system zgodnie ze Można zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie mocna szybko dołączyć do budowy, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie stanów w rezultatu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta istnieje tyle dobra, że potrafi wykonywać niezależnie od tego lub potrafimy w swym domu wspomniany system SmartHome bądź też nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tym są niedrogą i dobra metodą pytania tego, co aktualnie dzieje się w budynku. Dzięki temu dużo urządzeń ponadto będzie mogło być utrzymywany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się jednak ale do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może nabyć niesamowitą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w czasie 10 lat powstaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy tworzyć się z takimi problemami, jakie mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie prezentuje się z budowy czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dużo wszystkie kamery zainstalowane w bloku są szansę i podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w bliskim domu chociażby w sezonie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w bloku oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na zaleta takich podejść, jest oraz to, że systemy inteligentnych domów kupią na wykonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie apartamencie w tak rozwiniętą metodę to skomplikowany temat, lecz to tylko złudzenie i wszelka przestrzeń że bronić się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy radować się komfortem jaki służy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w styl „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w duzi funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów a co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w postępowanie ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju obierze w przyszłości technologia smart home, już teraz ma ona kuszącą propozycję dla osób wolących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale jeszcze odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne tak są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zagranicznym), które działa na obecność lub lukę w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego światła To więcej sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z mieszkań w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stykają się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest nieprzyjemna dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet samą z najważniejszych zalety, jakie daje instalacja w domu tego sposobie sposobu będzie ostatnie, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne stać mogą się te niezwykle pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a też inne, mniej powszechne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod własne sprawy. Jednak tenże sam czujnik (oraz po osiągnięciu odpowiednich miejsc), potrafi nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w pobliżu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną połowę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym występuje się bardziej wytrwały na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż także nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto też przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które traktowane są przez duże opinie na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu i na podzielenie inwestycji na czasy. Wzięciem tym zwie się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było prowadzić nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź też komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się robienie i wzmacnianie systemu, oraz więc spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego też powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy zajmować się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze przygotowany, jest zdjęcia z obcych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt jest pewna- zdradzil zone, ruch w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci natomiast nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o dania polskiej firmy Ampio

Chciałbym zrealizować w nim nieco # inteligentnydom Co prawo w części stanowi on teraz wykończony, więc nie mam okazji jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co kilka uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na latanie ponad 100 różnych produktów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy stwierdzić, czy stało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i więcej automatycznie się otworzyła. Jako daleko realna jest integracja oświetlenia rodu z innymi instalacjami; w działalności oznacza to, że np. uruchomienie danej sceny może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że wtedy teraz nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zatrzyma się po tymże kiedy będziemy w sposobie – właśnie będzie wyglądało tkwienie w domach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem innowacyjnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w bardzo łatwej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma zajmuje tylko kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w naszym domu każdy sam.

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentne domy

Komentarze: 100


 • noavatar.png
  wislawa | 2018-09-10

  Kasiu, czy będzie więcej takich healthy center w tylko

 • noavatar.png
  Bodzęta | 2018-09-10

  Przysioady wykonuję dosć często i efekty widać

 • noavatar.png
  Felicyta | 2018-09-10

  To sum it up:

 • noavatar.png
  Leonia | 2018-09-10

  Już wypróbowane! :))

 • noavatar.png
  Heliasz | 2018-09-10

  Zgadzam się z tym w 1 % . Mam córki 1 i 5 lat. Obie jedzą dużo warzyw i owoców od początku. Nawyki żywieniowe które w nich wykształciłam procentują teraz. Nie są uzależnione od słodyczy. Ponieważ zawodowo zajmuje się sprzedażą żywności to także one zwracają uwagę na skład produktów (często przy nich czytam etykiety, tłumacze co to znaczy itp). Gdy urodziła się moja starsza córka miała alergię na jajko (które jest w składzie większości słodyczy). Nie jadła nic z jego składem przez prawie 3 lata. Dzięki temu nie pociąga ją słodki smak. Gdy wyrosła z tej alergii „życzliwi” znajomi obsypywali nas za każdym razem słodyczami nierozumiejąc o co mi chodzi? „żałuje” dziecku cukiereczków. A ja jej po prostu tłumaczyłam z czego to jest zrobione. Straszyli że i tak będzie się rzucać na słodycze. Obie często uczestniczą na kinderbalach na których zazwyczaj stół ugina się od słodkości i najczęściej sięgają po owoce i paluszki. Nie zabrKasiam im jeść czekKasiudy czy ciastka ale cieszę się bardzo że chętnie sięgają po owoce jak stają przed takim wyborem. Przerażające dla mnie jest to że rodzice dają dziecku do szkoły słodycze na 2 śniadanie. Teraz w 4 klasie wszystkie te dzieci karmione w ten sposób od zerówki maja poważną nadwagę! się, że piszesz o żywieniu dzieci. Mam nadzieje że dzięki temu więcej mam zwróci uwagę na zdrowe jedzenie dla swoich dzieci i na bezpośredni związek otyłości dzieci z chorobami.Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na

 • noavatar.png
  wiktorian | 2018-09-10

  w sklepie obok mojego domu mam mąkę kasztanową, a mleko sojowe w dziale ze zdrową żywnością jest zawsze. Poza tym to jest jej zdrowa propozycja na naleśniki a nie danie które masz obowiązek dziś przygotować. Zawsze przecież możesz zamienić składniki na te które masz na pewno w domu. Denerwuje mnie jak ktoś ma tyle zawiści w sobie. Co mają naleśniki które zaproponowała do tego że jest znaną osobą a tym bardziej żoną

 • noavatar.png
  Czcibor | 2018-09-10

  Już wkrótce po wakacjach

 • noavatar.png
  Ciesław | 2018-09-10

  Moim zdaniem raczej w kobiecie liczą się inne atuty… przecież są zawody. Być może ten element dla niektórych jest bardzo istotny. Ale ćwiczyć ten element zawsze trzeba. Pozdrowienia.

 • noavatar.png
  zdzisek | 2018-09-10

  Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Feliks | 2018-09-11

  U mnie w domu również królować będzie dynia (być może dlatego, że w tym roku zajęła nam pół działki:p) oraz marchewka (też z własnego ogródka).Jednak, mam pytanko. Ostatnio moja klasa zainteresowała się tym, że więcej ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Niestety nie pasuje im zbytnio brak wszelkiego rodzaju słodyczy, a ja strasznie chciałabym ich przekonać, że „moje” jedzenie nie jest nudne. Czy zna może jakiś przepis na zdrowe ciasteczka? w internecie, ale tam nic ciekawego nie ma:(Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Adolf | 2018-09-11

  Minami wyglądają smakowicie? robię ?

 • noavatar.png
  Harald | 2018-09-11

  Kasiu kochana…. Mam synka, który przyszedł na świat miesiąc po. Zanim zostałam mamą żywienie takich malutkich dzieci było dla mnie wielką niewiadomą. Obecnie robię co mogę, aby mój mały jadał zdrowo, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że inwestując swój czas w przygotowywanie wartościowych posiłków dla dziecka jest najlepszą inwestycją w jego zdrowie, która w przyszłości zaprocentuje. Gdybyś tylko słyszała komentarze wielu moich znajomych, którzy również są rodzicami, na temat odżywiKasia dzieci…. Czasami odpuszczam, żeby nie kłócić się z nimi i nie wyjść na wariatkę. Załamuje mnie fakt, że tak niewiele osób przywiązuje wagę do składu kupowanych produktów. Koleżanka, która kiedyś widziała jak w sklepie czytam etykietki śmiała się ze mnie, mówiąc, że mam obsesję. Ręce opadają. Poniekąd może miała rację, ponieważ moją obsesją jest zdrowie moje i moich bliskich. Ze swojego doświadczenia zaobserwowałam, że tłumaczenie ludziom co jest dla nas i dla naszych maluchów zdrowe, a co nie, to typowo syzyfowa robota.

 • noavatar.png
  Blizbor | 2018-09-11

  Droga kiedy książka będzie już dostępna w sprzedaży? Pozdrawiam 😉

 • noavatar.png
  Tomasz | 2018-09-11

  Pani />Zadna skrajnosc nie jest zdrowa!Zadna!To ze dziecko zje loda to przywilej dziecinstwa. Ile razy w roku zabiaramy dzieci na te przyslowiowe lody? 1 ? 1 ?To jest dziecinstwo.Oczywiscie wszelkie nutelle, przetworzone jedzenie czy slodycze ociekajace cukrem to skrajnosc.Popatrzmy jednak na.Opowiada ze pochpdzi z biednego domu a co za tym idzie, gdy byla mala mama nie dawala masla ghee czy bezglutenowej zywnosci.Zapewne zjadala drozdzowki czy inne smakolyki tamtych lat.Dzis jest piekna, zdrowa i madra kobieta. Ale mama pozwolila byc szczesliwym, normalnym dzieckiem!Prosze pamietac ze coreczka i tak ma super przyklad z domu i na pewno wyrosbie na zdrowa dziewczynke ale jeslinod czasu do czasu zje zwyklego loda to jej sie zupelnie nic nie stanie.Umiar i zdrowy balans to podstawa.Milego dnia!

 • noavatar.png
  waldemat | 2018-09-11

  Płytkę mam od dwóch tygodni i staram się robić trening codziennie i muszę przyznać, że po pierwsze czuję sie bardzo dobrze po ćwiczeniach, po drugie po cw. ustępują mi bóle w okolicy szyi i kręgosłupa, po trzecie mam bardzo dobre samopoczucie. Wykonuję trening dla 1 trymestru. Nie mogę doczekać się kolejnych etapów.Pozdrawiam.P.S. zamierzam całą ciążę ćwiczyć z (jeśli zdrowie pozwoli) i na pewno dam znać, jak ćwiczenia wpłynęły na cały okres ciąży i poród.

 • noavatar.png
  Dobrożyźń | 2018-09-11

  Czy jest najmniejsza opcja na to, że kiedyś opracujecie z zespołem dietę dla ciężarnych? rok byłam wierna by niesamowicie dużo mi to dało (wygląd, zdrowie, samopoczucie), teraz oczekuję swojej córeczki i chociaż często korzystam z przepisów, brakuje mi organizacji, dobrego rozplanowKasia posiłków i oszczędności czasu na zakupach. Dodam też, że niestety nie jestem przez to całkowicie sumienna jeśli chodzi o przestrzeganie zasad zdrowego żywienia;) że ciąża to wyjatkowy stan, ale może chociaż dla kobiet u których przebiega prawidłowo?

 • noavatar.png
  Marcin | 2018-09-11

  A po wigilii pójdziemy na sanki…

 • noavatar.png
  Kajmir | 2018-09-11

  Kasiu, czy menu w by uwzglednia rozdzielenie bialek i weglowodanow w posilkach?

 • noavatar.png
  Paula | 2018-09-11

  Jupii tyle na nią czekałam!!!

 • noavatar.png
  Józef | 2018-09-11

  A gdzie wysyłane są te badKasia? nie za granicę?

 • noavatar.png
  Leonard | 2018-09-11

  Pani sympatyczna Przyłączam się do pytKasia w pierwszym komentarzu :)))

 • noavatar.png
  Kasia | 2018-09-11

  Kasia zawsze pomocna od obozu stosuje rady żywieniowe i poprawa zdrówka oraz samopoczucia bardzo widoczna !

 • noavatar.png
  Gustawa | 2018-09-11

  Absolutnie zgadzam się z tobą w kwestii zmian. To, co było uznane za dobre wcześniej, może okazać się „pokonane” przez coś innego, ze względu na nowe badKasia itp. Nie ma uniwersaliów -dobre jest to, a tambo jest „be”. Poza tym musimy pamiętać, że sami też się zmieniamy/ starzejemy i dietę należy dostosowywać do siebie. Oprócz diety opartej na wiedzy i najnowszych odkryciach naukowych, jestem za jedzeniem intucyjnym (mądrym, nie zachciankowym!). Wierzę, że jeśli dobrze się czujemy np. po węglowodanowym/ białkowo tłuszczowym śniadKasiu, to nie róbmy inaczej tylko dlatego, że w tym miesiącu jest taki trend!

 • noavatar.png
  Orfeusz | 2018-09-11

  Szkoda, że nie w..

 • noavatar.png
  Maksym | 2018-09-11

  W końcu obszerny art, czekam na więcej.

 • noavatar.png
  Edward | 2018-09-11

  Tak suplementuję się przeważnie cały rok – szczególnie magnezem. Ann

 • noavatar.png
  witomir | 2018-09-11

  A czy woda aloesowa dla młodych sportowców jest wskazana?

 • noavatar.png
  Kajetan | 2018-09-11

  Kasiu, kiedys dodalas swietny post o wlosach. Prosimy o taki n/t pielegnacji cery :))

 • noavatar.png
  Aurelia | 2018-09-11

  nie chce tu nikogo osmieszac, nie kazdy ma wiedze medyczna dlatego dodaje wazna informacje:MLEKO jest duzo bardziej tluste, i zawiera sladowe ilosci kwasu foliowego niz mleko krowie, polecam to drugie, najlepiej z mlekomatow!

 • noavatar.png
  wladek | 2018-09-11

  ja zawsze ‚marynuje’ kurczaka w melku – wkładam go na kilka godzin, zakrywam i do lodowki. wydaje mi si, ze mies jest bielsze, a na pewno bardziej soczyste, sprwdza się przy smazeniu, może w pieczeniu też

 • noavatar.png
  Lubgost | 2018-09-16

  Zrobię ale ze śliwkami 😁Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Samuela | 2018-09-16

  Samych sukcesów dla i całego.Super że jesteście.☺😙😘😚

 • noavatar.png
  Dominika | 2018-09-16

  Kasiu dziękuję za te ćwiczenia bo dzięki wzięłam hantle do rąk. A płytkę z karate kardio już mam i ćwiczę także liczę że na zimę przygotuje nogi do nart. Pomyśl proszę o następnej płycie :-))) będę wdzięczna… na przyszłość. Pozdrawiam i do spotkKasia na treningu mam nadzieję.

 • noavatar.png
  Maura | 2018-09-16

  Pani />proszę o informacje jakie dokładnie kremy z filtrem używa do twarzy.Dziękuję za informację!:)Moc serdeczności:)))

 • noavatar.png
  Bazyliusz | 2018-09-17

  Gratulacje! pomysł

 • noavatar.png
  Monika | 2018-09-17

  Ale pyszności! nie jest takie trudne jak się wydaje 😉

 • noavatar.png
  zofia | 2018-09-17

  Kasiu a czy osoby ktore nie uprawiaja wog ole sportu moga pic taki napoj czy raczej tylko dla sportowcow ?

 • noavatar.png
  Adelajda | 2018-09-17

  A czy jest taka sama jak pierwsze wydanie?

 • noavatar.png
  Józefat | 2018-09-17

  W ciąży nie powinno się niczego stosować bez konsultacji z lekarzem.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  zdzislawa | 2018-09-17

  Taki sam przepis jak na batony????Tylko ze forma kulki

 • noavatar.png
  Cibora | 2018-09-17

  Czym mozna zamienic szklanke wiorkow kokosowych?

 • noavatar.png
  Boguchwał | 2018-09-17

  Jestem chyba jedynym facetem, a na pewno jednym z nielicznych, który korzysta z diety ( a tak naprawdę 1-szy dzień ) i do tego od pewnego czasu zagląda na blog.Na razie mieszane uczucia, bo trochę mnie to wykosztowało, ale sam sobie jestem winien. Zamiast zajadać się tuńczykiem, to mogłem sobie dorsza wziąć. Już jakiś grosz w kieszeni. Co prawda – jak się chce schudnąć, to nie wolno oszczędzać, bo to bez sensu. Wtedy musiałbym jeść bułki z i jakiś serek topiony. Ale gorzej się taką dietę ( a miałem już parę takich przygód ) robi w pojedynke. Nawet żona sceptycznie patrzy na moje kolejne zabawy w dietę No nic, walczymy, a życzę zdrowia i powodzenia z dzieciaczkiem.Cheers,

 • noavatar.png
  Filip | 2018-09-17

  Koktajle i herbata firmy nie służą do odchudzKasia, mają one za zadanie dostarczyć takich składników odżywczych do organizmu, których nie dostarczysz poprzez żaden inny posiłek. Moim zdaniem jeśli nie stać na typowo ekologiczne produkty koktajle są świetnym rozwiązaniem.

 • noavatar.png
  Cibor | 2018-09-17

  To jest ochydne są lepsze diety i skutecznie i nie kosztowne w kilka stawek .

 • noavatar.png
  Barnim | 2018-09-17

  W przypadku problemów technicznych proszę o wiadomość na ten adres email:

 • noavatar.png
  Erwin | 2018-09-17

  ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

 • noavatar.png
  Monika | 2018-09-17

  Coś pięknego, nigdy nie przeżyłam czegoś równie pięknego. Kasiu dziękuję za to przeżycie. Jesteś wspKasiałą osobą, zaraziłaś mnie swoją pozytywną energią już bardzo dawno temu, kilka razy pisałam do lecz niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Jesteś tak zalatana, że rozumiem to w 1 %. Z niecierpliwością czekam na kolejne wydarzenie. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać na stopie prywatnej i porozmawiać, pozdrawiam i całuję mocno :*

 • noavatar.png
  Ksaweryna | 2018-09-17

  Przepyszne!!!:*Kocham cię

 • noavatar.png
  Fabia | 2018-09-17

  tu sie w pelni zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy sama mam wrazenie ze nie wszyscy dokladnie czytaja

 • noavatar.png
  Nadar | 2018-09-17

  Też pytam o ilość ciastek w dajtylowcu i jestesm w pół pracy nad sernikiem jaglanym, cynamon i cukier kokosowy powodują że masa jest dość ciemna , nijak nie podobna do śnieżnobiałej ze zdjęcia, o co chodzi?

 • noavatar.png
  Slawomiar | 2018-09-17

  Kasia a co sądzisz na temat że w okresie jesienno-zimowym warto również po nią sięgać. Tylko czy to tak zdrowo brać tyle witamin, jeśli bierze się witamine 1 i witamine.

 • noavatar.png
  Liwiusz | 2018-09-17

  Pani chciałabym kupić mus kokosowy. Ale zastanawiam się jaką ma konsystencje? jest jak olej kokosowy?

 • noavatar.png
  Drogomysł | 2018-09-17

  Super oby tak trzymać!!

 • noavatar.png
  Alfons | 2018-09-17

  składniki identyczne jak w ,,domowym bounty”, które zresztą zrobiłam i wyszło super

 • noavatar.png
  Gloria | 2018-09-17

  Dziękuje za nowa inspirację ????

 • noavatar.png
  Łazarz | 2018-09-18

  Właśnie zrobiłam te jajka na twardo faszerowane guacamole i jestem w nich zakochana! 2 i się zastanawiam czy moge kolejne 2, bo są takie dobre. Od dziś zagoszczą u mnie na stałe, nie tylko na święta. Dziękuje za kolejną dawkę świątecznych przepisow.

 • noavatar.png
  Erhard | 2018-09-18

  Czy może napisać ile byłoby to łyżeczek/szklanek zamieniając gramy? góry będę wdzięczna :))

 • noavatar.png
  Fidelis | 2018-09-18

  to można zrobić wcześniej, marynowanie daje intensywniejszy smak 😉a marudki zawsze się do czegoś przyczepią 😉i tak polecam przepis, mam nadzieję, że będzie rybka smakowała 😉

 • noavatar.png
  Dagna | 2018-09-18

  Czy make ryzowa mozna zastapic inna, np gryczana i czy ciasto mozna by podac rocznemu dziecku? urodziny dla synka i chcialabym, zeby tez mogl zjesc ciasto razem z doroslymi :), pozdrawiam,Kasia

 • noavatar.png
  Honoryna | 2018-09-18

  Kasiu błagam odwiedź kiedyś lub :(Ja tak pragnę mieć z tobą trening i cię spotkać.

 • noavatar.png
  Alfons | 2018-09-18

  Zrobiłam! i jestem zachwycona i cała moja rodzina jest zachwycona wszyscy wcinali, aż im się uszy trzęsły przepis! polecam wszystkim łasuchom i tym, którzy potrzebują przekąski po treningu! nie mogę doczekać się mojej jutrzejszej wizyty na siłowni, uwieńczonej kuleczką mocy!

 • noavatar.png
  terencjusz | 2018-09-18

  Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

 • noavatar.png
  Adelajda | 2018-09-18

  Wszystkie te wskazówki są istotne i przydatne. Tutaj mogę jednak napisać, iż każdy organizm jest inny i czasami zupełnie inaczej reaguje na to samo. Ale to tylko taka mała uwaga. A tak na prawdę to lepiej ćwiczyć z dziewczynami niż chłopcami. Bo raczej na dziewczynie można oko zawiesić. I są mimo wszystko piękniejsze. Tak jak pani. Twórczyni jednego z najlepszych blogów tego typu.

 • noavatar.png
  tobiasz | 2018-09-18

  Byłam na urlopie ;p

 • noavatar.png
  Kamila | 2018-09-18

  na blogu jak widzisz nie ma przeliczników.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  zuza | 2018-09-18

  Pyszne tylko mi się rozsypał

 • noavatar.png
  Natalis | 2018-09-18

  Właśnie takich porad mi brakowało dziękuję

 • noavatar.png
  Natalia | 2018-09-18

  wypróbowane, zajadają się i mali i duzi

 • noavatar.png
  Frumencjusz | 2018-09-18

  Oczywiście, że piszę Spokojnie, proszę zauważyć, ile jest komentarzy merytorycznych PozdrawiamAnn

 • noavatar.png
  Krzesimir | 2018-09-18

  pół kaszy jaglanej? jak to rozumieć?

 • noavatar.png
  Jodok | 2018-09-19

  już mam, nie otworzyła mi się cała strona

 • noavatar.png
  Janisław | 2018-09-19

  Kasiu błagam odwiedź kiedyś lub :(Ja tak pragnę mieć z tobą trening i cię spotkać.

 • noavatar.png
  Gerwazy | 2018-09-19

  Dziękuję za odpowiedź

 • noavatar.png
  Cieszyrad | 2018-09-19

  Ja mam niedoczynność tarczycy i czasami zastanawiam się co mogę jeść..

 • noavatar.png
  Henryka | 2018-09-19

  Ancia kiedy będzie twój nowy projekt książka?;*

 • noavatar.png
  Fabian | 2018-09-19

  Nie mogę sobie zrobić „wolnego” od tego bloga nawet w) stąd też pozdrawiam twórców i. Cudownych rodzinnych />Tym razem poza wspKasiałymi przepisami, moją uwagę przykuł szary sweter. Dlatego ponawiam pytanie, gdzie można znaleźć taki egzemplarz?:)

 • noavatar.png
  Ambroży | 2018-09-19

  Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Mikołaj | 2018-09-19

  Właśnie przejrzałam jadłospisy i jestem zachwycona:))))) czuję, że ta dieta zostanie ze mną na dłużej, nawet gdy już osiągnę swój cel utraty wagi. Urozmaicone i smaczne posiłki, ze składników, które lubię, do tego można je szybko przygotować, co dla pracującej mamy dwójki małych dzieci jest bardzo ważne. Czekałam na coś takiego! trafiona w punkt. Bardzo dziękuję!

 • noavatar.png
  Monika | 2018-09-19

  Ja ostatnio przekonuje się do innych odmian ryżu. Jako klasyczny uważam ryż biały. Pani danie przyśpiesza rytm nie jednego serca. Przekonała mnie pani do dKasia, które jest proponowane powyżej. Pozdrowienia dla i męża.

 • noavatar.png
  Krzyś | 2018-09-19

  PKasiu czy mozna łączyć białka roślinne z weglowodanami np.ryż i fasolę, bądź tofu z kaszą jaglaną,czy zdaniem również powinno się je rozdzielić? publikacji jednoznacznie jest za rozdzielnoscia węglowodanów i białek zwierzęcych,a jak to jest z roślinnym?

 • noavatar.png
  Grzesiek | 2018-09-19

  Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

 • noavatar.png
  Bruno | 2018-09-20

  Kasiu czy maka się na da ? twoje ciasto bananowe z nia wyszlo rewelacyjne !!!

 • noavatar.png
  Demetriusz | 2018-09-20

  Kiedy będzie dostępny mus kokosowy? straszną ochotę na niego☺☺☺

 • noavatar.png
  Emilka | 2018-09-20

  Wlasnie robie przepis i sie zastanawiam do czego mleko ma byc? na nim ryz? co mysli o mleku z orzecha nerkowca? dobry zamiennik przy nie tolerancji laktozy?

 • noavatar.png
  Emilian | 2018-09-20

  Pani lista korzyści jest wielka, ale mój uśmiech i zadowolenie czytając pani wpisy jeszcze większy!

 • noavatar.png
  Emeryk | 2018-09-20

  Tak, inną mąką np bezglutenową.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  witolda | 2018-09-20

  Super! jakiegoś czasu ćwiczeń i diety zastanawiam się jak jeść i się nie przejść w święta, a zdrowie potrawy zawsze to ułatwiają:)

 • noavatar.png
  Leandra | 2018-09-20

  Kwas fitynowy dostarczamy organizmowi spożywając warzywa strączkowe, bo te mają go najwięcej. Co się z nim dzieje w naszych organizmach? kwas ten ma szczególną właściwość: wiąże minerały: żelazo, cynk, wapń, magnez i inne tworząc z nimi sole (fityniany) zanim te bio-pierwiastki zostaną wykorzystane przez organizm. W sKasiuch są już dla nas bezużyteczne i po prostu je wydalamy. Ponadto kwas fitynowy blokuje pepsynę – enzym niezbędny do trawienia białek oraz amylazę niezbędną do przetwarzKasia skrobi w cukier czy trypsynę.Ale… warto przed spożyciem nasiona roślin strączkowych moczyć w wodzie o temperaturze pokojowej z dodatkiem np. soku z cytryny, doprowadzając je do kiełkowKasia. Należy pamiętać, żeby wodę, w której moczyło się nasiona odlać i ugotować je w nowej porcji.Ograniczyć lub wykluczyć spożycie produktów z kwasem fitynowym powinny kobiety w ciąży. Także osoby 1 + i małe dzieci. Oraz osoby, które maja zaniedbaną florę bakteryjną jelit.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Mieczysław | 2018-09-20

  Drogie Mam plyte i wykonuje sobie codzinnie cwiczenia. Mam takie male pytanie… czy powtarzacie trening np. dla 2 trymestru 2 razy? wykonuje go raz i potem strechning. Czy to nie za malo?Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Benedykta | 2018-09-20

  Kasiu,bardzo chciałabym kupić sobie mus kokosowy, ale mam cukrzycę.Czy jest on bardzo słodzony? mogę sobie na to pozwolić?Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Gosia | 2018-09-20

  PaulinaZalecam przejść na surową dietę. O surowej diecie znajdziesz sporo informacji na youtube. Zapalenie żołądka to prawdopodobnie. To ma w sobie każdy z nas tylko że u jednych się to uaktywnia kiedy jest zaburzona równowaga. Ząbek czosnku na surowo po ostatnim posiłku.Zainteresuj się też zabiegiem. Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Kasia | 2018-09-20

  Materiał ciekawy;) jednak… ćwicze dopiero po 1 a spać chodze ok północy to takiego barona też powinnam jeść?

 • noavatar.png
  Kajmir | 2018-09-20

  Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

 • noavatar.png
  Falibor | 2018-09-21

  Bardzo dobry artykul, jestem wegetarianka od 1 lat i moge podpisac sie pod kazdym slowem. Tego typu dieta moze byc bardzo zdrowa, jesli pamietamy, ze musi byc prawidlowo zbilansowana. Pozdrawiam,Magda

 • noavatar.png
  wladyslawa | 2018-09-21

  Często lenistwo wygrywa z ćwiczeniami. Nie pozwólmy więcej, że by tak się stało

 • noavatar.png
  Hodysław | 2018-09-21

  Brakowało mi właśnie takich ćwiczeń. Ostatnio trochę bolą mnie mięśnie pleców i od kiedy byłam w ciąży z jednego pośladka promieniuje ból do łydki. Dzisiaj zrobię i mam nadzieję, że po jakimś czasie się polepszy

 • noavatar.png
  Czesio | 2018-09-21

  Bardzo mądre porady na pewno z czegoś skorzystam..właśnie przerabiam kuloodporną kawę-pozdrawiam

 • noavatar.png
  Stefan | 2018-09-21

  Na to czekałam ☺

 • noavatar.png
  Izka | 2018-09-21

  Kasiu, moja córka ma 6 lat i często ma objawy nietolerancji. Lekarze ciągle odsyłają i ciągle mówią że wszystko jest dobrze. Kazali zmienić na mleko bez laktozy ale to nic nie dało. Mamy wiek i lekarze wciąż to robią zamiast wysyłać na badKasia. W takim przypadku jakie badanie warto zrobić u dzieci? się odezwą inne mamy? już nie daję jej mleka, bo miała brzuch jak balon ;-(. Bardzo się cieszę, że znajduję tutaj ciekawe artykuły.

 • noavatar.png
  Iweta | 2018-09-21

  Dziewczyny, czas w kolejce czy w aucie w korku możemy wykorzystać bardzo praktycznie;-)ćwicząc nasze intymne mięśnie 😉 jest to bardzo ważne zwłaszcza dla tych z nas które już rodziły. Zawsze nie mammy na to czasu czy pamięci, a czas w kolejkach czy korkach jest na to idealny 😉Ćwiczenie mięśni kegla bardzo poprawiło mi życie seksualne po porodach a na przyszłość przyda się aby zapobiegać nietrzymKasiu moczu 😉 (Serie zacisków po 1 i po 5 sekund) wszystko warto ćwiczyć, nie tylko ciało na zewnątrz

sprawdzenie samochodu przed zakupem Wrocław få större penis steryd na mase mięśniową muskelbyggning